23 lutego 2014

JOINT D≠ - Satan Is Real Again, Again, or: Feeling Good About Feeling Good About Bad Thoughts (2013)


Sowizdrzalski, garażowy punk rock. Mocno wstrząśnięty koktajl Dead Kennedys z Hot Snakes. Wybornie się tym człowiek odurza...


http://jointd.bandcamp.com/


5 komentarzy:

 1. porządny wpierdol. więcej takich rzeczy, zamiast miauczącego emo

  OdpowiedzUsuń
 2. Bez miałczenia nie ma życia. Gdybym tylko mógł codziennie wynajdywać takie zespoły...ale będę się starał...bardzo...dzięki za odzew! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli jesteś odważny chłopczyk, dasz radę. Żeby Cię dodatkowo zachęcić do wrzucania porządnego gitarowego wpierdolu, zapodaję kilka linków do posłuchania (do ściągnięcia znajdziesz w internetach): http://thecoltranes.bandcamp.com/album/man-with-the-hat
  http://homelessrecords.bandcamp.com/album/solid-mates
  http://feebleminds.bandcamp.com/album/bad-people-pearls-before-swine-ep

  OdpowiedzUsuń
 4. kartab akonowrecz...myślałem, że zespoły które polecałeś to będzie coś czego nie znam...a tu wszystko pod kontrolą...https://sabotagerecords.bandcamp.com/album/the-estranged-s-t-lp.. niemniej wielkie dzięki za zachętę przyda się...Mogę obiecać, że będzie jeszcze więcej emo...Bóg z Nami!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ponieważ ciągle dajesz na bloga tych miauczków emo, uznałem, że być może nie kumasz prawdziwego gitarowego rozpierdolu tak mózgu, jak i dupska. Jednak pomyliłem się, i dobrze. Pamiętaj, żeby ciągle mieć jaja na wierzchu. Pozdro.

  OdpowiedzUsuń